У відповідності до постанови КМУ від 31.01.2007р. №70 «Про реалізацію статей 19-20 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю», Тернопільським обласним відділенням Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю завершується підписка на 2014 рік. Близько 352 осіб з інвалідністю І та ІІ групи мали змогу отримати фінансову допомогу на безповоротній основі для передплати одного друкованого періодичного видання, засновником якого є Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю.
Найбільшою популярністю серед передплатників Тернопільської області користуються видання “Наше життя”, “Без бар’єрів”, “Сила духу”. Адже вся інформація висвітлюється на їхніх сторінках щодо соціального захисту та правового забезпечення осіб з інвалідністю, надаються кваліфіковані коментарі та консультації фахівців (медиків, психологів), представників органів виконавчої влади, практичні поради, новини у сфері медицини, реабілітації та багато іншого.
Перелік друкованих засобів масової інформації всеукраїнських організацій осіб з інвалідністю дозволених для передплати людини з інвалідністюм І та ІІ груп, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України №653 від 16.10.2012р.
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю