В рамках Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!» патрульні Кропивницького щоденно проводять для містян різні за напрямком освітні заняття.
Цього разу інспектори відвідали вихованців «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з інвалідністю».
«Це особливі дітки, які потребують особливої уваги, любові, безпеки, тепла і ніжності. Ми раді від того, що змогли подарувати їм своїм візитом позитивні емоції», – говорить інспектор по зв’язкам з громадськістю Оксана Білоброва.
Патрульні розповіли дітям про безпеку на дорозі. Окрім того, вихованці мали змогу посидіти за кермом патрульної машини, поговорити в гучномовець, увімкнути сирену та приміряти бронежилет.
Діти не приховували захвату та запрошували правоохоронців завітати в гості ще раз.
Resonans