28 травня 2015р. фахівці Мукачівського міського центру зайнятості спільно з спеціалістами роботи ПАТ «Флекстронікс Сервіс УА» провели міні-ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Присутнім пропонувалися професії складальник радіоелектронної апаратури та прибиральник територій.
У заході взяли участь начальник відділу підбору персоналу Ірена Ромодан та менеджер з персоналу Андрій Макеєв та 6-еро осіб з числа безробітних.
Спеціалісти підприємства розповіли про заснування товариства, сферу його діяльності, продукцією, яку виготовляє. Також розповіли про особливості і переваги роботи у ПАТ «Флекстронікс Сервіс УА», презентовали вакантні робочі місця, умови праці і рівень заробітної плати та вимоги до кандидатів.
Після презентації представники кадрової служби підприємства відповіли на запитання безробітних та запропонували заповнити персональні анкети.
Зацікавлені особи з числа безробітних в індивідуальному порядку вели співбесіду з працівниками заводу та виявили бажання відвідати його. Впевнені, що хтось із них знайде своє місце у колективі.
Закарпатський ОЦЗ