05.05.2018 р. Національна паралімпійська збірна команда України з паралімпійського настільного тенісу вдало закінчила індивідуальні змагання на міжнародному турнірі з настільного тенісу #SlovakiaOpen2018, що з 3 по 6 травня проходив у м.Братіслава. У доробку українських тенісистів – 7 високих нагород, серед яких – чотири золоті, одна срібна та дві бронзові нагороди.
Золоті нагороди вибороли:
Срібну медаль завоював: Михайло Попов (клас 7) Mihail Popov
Бронзові нагороди – в наших візочників: Єзика Олександра (клас 2) та Петруніва Василя (клас 3) Vasyl Petruniv
Продовжуємо вболівати за національну паралімпійську збірну команду України з настільного тенісу, адже 5 травня стартували командні змагання!
Прес-служба НКСІУ