Паралімпійська чемпіонка Людмила Павленко народила доньку

2 Березня 2017
Друкувати цю новину

Харків’янка, чемпіонка Зимових Паралімпійських ігор 2014 року з лижних гонок, багаторазовий призер змагань різного рівня Людмила Павленко вдруге стала мамою.

Паралімпійська чемпіонка Людмила Павленко народила доньку

1 березня її зустріла при виписці з пологового будинку №5 заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Вона передала спортсменці фотоальбом для новонародженої і предмети першої необхідності. Майже 10 років тому віце-мер вже зустрічала Людмилу Павленко, коли та народила первістка. Зараз син спортсменки Михайло займається хокеєм і сьогодні разом із татом вперше побачив сестру.

«Людмила Павленко – приклад для багатьох. Вона показує людям, що якщо живеш правильно, робиш те, що любиш, то тобі все під силу. Влітку ми зустрічали наших паралімпійців після змагань у Ріо, і ви бачили цю величезну команду людей – спортсменів, лікарів, тренерів. Кожен із них – приклад», – сказала Світлана Горбунова-Рубан.

Дівчинку назвали Вірою. На питання про спортивну кар’єру Людмила Павленко пожартувала і відповіла, що все буде за спортивним розкладом.

«Кожні три години годувати, зарядка, купання. Це моя спортсменка. З Вірою до перемоги! Дуже довго її чекали, готувалися. Думаю, кожна мама знає, як нелегко носити дитину, а коли я її побачила, все це пролетіло, як один день, в пам’яті залишилося тільки найкраще. Велике спасибі персоналу і всім лікарям. Зараз ми боремося за толерантне ставлення до людей із обмеженими можливостями, і я зустріла тих людей, які поставилися до нас з великою увагою і турботою», – сказала молода мама.

Довідка.

Людмила Павленко народилася 16 вересня 1981 року в Харкові. Багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків світу з лижних гонок та біатлону в 2003-2005 роках. У 2006 році дебютувала на Зимових Паралімпійських іграх в Турині, де завоювала срібну і три бронзові медалі. На Зимових Паралімпійських іграх 2010 року стала володаркою «бронзи», а на Паралімпіаді 2014 року здобула перемогу в лижних гонках на 12 км, стала срібним призером в гонках на 5 км і бронзовим призером в біатлоні на 10 км. На знак подяки місто надало спортсменці нову квартиру.

Харківська міська рада + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар