Надпотужно національна паралімпійська збірна команда з легкої атлетики виступила у другий день змагань чемпіонату Європи: українцям сьогодні, 2 червня, вдалось вибороти аж 14 високих нагород, серед яких – 7 золотих, 3 срібних та 4 бронзові медалі, встановити 3 рекорди Європи та “вискочити” одразу на другу позицію в неофіційній турнірній таблиці чемпіонату Європи із загальною кількістю 19 нагород – 9 золотих, 6 срібних та 4 бронзові медалі.
Золотими зірками чемпіонату Європи сьогодні стали:
Срібні нагороди вибороли:
Бронзовими призерами стали:
Результати другого дня змагань чемпіонату Європи з легкої атлетики:
1
13
9
8
30
2
6
4
19
3
7
10
21
5
12
0
Вітаємо переможців другого дня змагань чемпіонату Європи. Бажаємо усій команді перемог у третьому змагальному дні, що розпочнеться ранковою сесією 2 червня об 11:00 та продовжиться вечірньою сесією о 18:30!
Нагадаємо, що слідкувати НАЖИВО за змаганнями та вболівати за національну паралімпійську збірну команду України з плавання можна на офіційній фейсбук-сторінці Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України: https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine
Цей чемпіонат Європи – надзвичайно важливий для спортсменів на шляху до Паралімпіади-2020, адже він дозволить добрати паралімпійські ліцензії. До речі, у доробку українських легкоатлетів вже є 30 паралімпійських ліцензій на Ігри в Токіо.
У цьому міжнародному спортивному форумі беруть участь понад 700 легкоатлетів з 44 країн Європи. Україну представляють 33 паралімпійці.
Фото – Міжнародного паралімпійського комітету
#Paralympic #ParalympicTeamUkraine #Athletics #ЛегкаАтлетика #Паралімпіада2020 #BestTeam #ParaAthletics #Bydgoszcz2021
Джерело