Особливим мамам — загальну турботу

Особливим мамам — загальну турботу
28 Травня 2014
Друкувати цю новину

Регулювати можливості отримувати повноцінну медичну, правову та психологічну допомогу дівчатам і жінкам з інвалідністю відтепер допоможе меморандум про співпрацю обласного департаменту охорони здоров’я з обласною молодіжною громадською організацією «АМІ-Схід» та відділом реабілітації студентів з особливими освітніми потребами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

«На жаль, відсоток дискримінації жінок з інвалідністю особливо великий. Так відбувається від незнання, як правильно з ними працювати, спілкуватися, надавати спеціальні послуги. Тому основне завдання проєкту — поліпшення ситуації щодо медичних, реабілітаційних послуг та репродуктивного здоров’я для жінок і дівчаток з порушенням опорно-рухового апарату. А також сприяння у здобутті освіти, працевлаштуванні, самореалізації», — каже завідувач відділу реабілітації студентів з особливими освітніми потребами Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка Ірина Клименко.

І в Асоціації молодих осіб з інвалідністю сходу кажуть, що такий меморандум важливий. Оскільки багато проблем людей з обмеженими можливостями тепер можна розв’язувати разом. «Особливо потребують допомоги мами з інвалідністю. У нас уже існує для таких жінок спеціальній клуб, де вони можуть обговорити проблеми, поспілкуватися з психологом, правозахисниками. Тепер ми зможемо ще більше, бо працюватимемо разом», — запевняє голова ЛОМГО «Асоціація молодих осіб з інвалідністю Східного Донбасу — Схід» Тетяна Баранцова. І підкреслює, що така угода в Україні — новація.

Урядовий кур’єр

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: