ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОТО-ПРОЄКТУ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОТО-ПРОЄКТУ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
26 Листопада 2020
Друкувати цю новину

4 грудня о 11:00 в театрі-кафе Херсонського академічного театру ім. М. Куліша відбудеться прес-конференція щодо презентації благодійного фото-проєкту «Ті, що надихають», приуроченого до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначається 3-го грудня кожного року в Україні.

А о 12:00 відбудеться інклюзивний захід під назвою «Ми РІЗНІ, але РІВНІ!». У заході візьмуть участь діти творчого колективу “Янголи Добра” НВК №48, члени організації “Велід”, актори і вокалісти театру.

Організатори хочуть продемонструвати громаді толерантне ставлення до дітей та молоді з інвалідністю, які відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства; показати безмежні можливості дітей, молоді з інвалідністю; привернути увагу представників місцевої влади до створення сприятливих умов для розвитку реальної інклюзії в громаді.

Учасники благодійного проєкту – діти з інвалідністю творчого дитячого колективу “Янголи Добра” НВК № 48, ГО “Аутизм. Зачаровані діти-Херсон”, дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю та Херсонського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю; молодь з інвалідністю – паралімпійці, дефлімпійці, спортсмени, які представляють Херсонщину та Україну на змаганнях різних рівнів.

Організатори – Громадська організація “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Велід”, творчий дитячий колектив “Янголи Добра” НВК № 48 та Херсонський академічний театр ім. М. Куліша.

Контактна особа – Віктор Булка, моб. 066-54-155-95

  Категорія: