Олександр Роїк

Олександр Роїк
30 Березня 2018
Друкувати цю новину

Олександр РоїкБлагаю, люди добрі, допоможіть врятувати мого єдиного синочка! Вже майже 6 років ми боремося за повноцінне життя.

А почалося все так, син народився недоношеним і з асфіксією у важкому стані, перші 14 днів знаходився в реанімації на штучній вентиляції легень. Лікарі діагностували анемію і сказали, що він потребує влиття донорської крові. При народженні виявили в нього 3 групу (у чоловіка також 3), тому і таку ж вливи. Але через деякий час  дитині стало гірше, внаслідок крововиливу в головний мозок і його повторно забрали в реанімацію, де він знаходився 18 днів.

В послідуючому протягом 6 місяців ми знаходились в лікарні, Охматдит, де лікарі боролися за його життя. Через деякий час лікарі виявили гідроцефалію, яка виникла внаслідок крововиливу і було прийнято рішення робити дитині “лікворо-шунтуючу операцію”. Але спочатку потрібно було здати всі аналізи, і при повторній здачі, виявили 4 групу (така як в мене – мами), тобто дитині спочатку влили не ту кров, яка ще більше погіршила стан мого синочка.

Вже після операції нас виписали додому. Син був у важкому стані, самостійно не рухався, не піднімав рук і не держав голови. І всі ці 5 років ми всі сили, кошти витрачали на реабілітацію нашого синочка: масаж і ЛФК вдома, заняття з логопедом, басейн, іпотерапія, реабілітаційні центри по Києву, Трускавець Козявкіна, Вінниця “Промінь”, Одеса “Дім з Янголом”, Бортничі “Крок за Кроком”, спеціалізований дит.сад.

Дитина почала розвиватись: тримати голову, брати іграшки, сидіти майже без опори. Лікарі завжди говорили, що дитина перспективна, що в нього є всі шанси бути соціально-адаптованим. Але на превеликий жаль, стан дитини у минулому році погіршився, почалась рвота, нестерпний головний біль. Ми зразу звернулись до нейрохірургів в Києві, вони виявили дисфункцію шунта і зробили операцію, але краще дитині не стало, і буквально через місяць зробили другу операцію: видалили кісту ендоскопічним методом.

Олександр РоїкАле через місяць у дитини піднялась температура 37,8 і почались cильні судоми, які тривали протягом 4 годин, і взагалі не купірувались сібазоном, припинились, коли увели лазикс.

Тоді лікарі поставили діагноз: фібрильні судоми на фоні високої температури і висока судомна готовність і призначили протисудомні препарати. Але вже під час вживання протисудомних у дитини були декілька раз повторно судоми, також важкі, під час яких він знаходився в реанімації, тому що лікарі не в змозі їх швидко купірувати.

А для дитини це завжди боротьба за життя, і з кожним разом йому все важче приходити до тями.

Ми спілкувались з багатьма спеціалістами в Києві, проводили діагностику. Але чому відбуваються такі сильні судоми, які несуть загрозу для життя, не могли виявити. Тому єдиним нашим шансом залишалось шукати відповіді у закордонних спеціалістів.

І так за допомогою рекомендацій ми вийшли на клініку “Меморіал” в Туреччині, яка розглянувши наші виписки, знімки, дійшла висновку, що причина в шунті і дитина потребує термінової операції, яка коштує 23300 тис доларів, без урахування медикаментів.

Я вже писала вище, що дитина перенесла три операції, дві з них в минулому році, але після них не стало краще.

Лікарі, які оперували мою дитину в Україні дійсно професіонали, і все, що можливо вони робили. Але, на жаль, в Україні немає обладнання такого високо рівня, що б дозволило побачити деталі. І прооперувати дитину високоякісною апаратурою. Тому я благаю, люди добрі, допоможіть, від цієї операції залежить подальше життя мого синочка.

На жаль, в нас такої суми немає, всі свої кошти витрачали на реабілітації, минулі операції. Єдина надія на людей. Благаю не відверніться від нашого горя. Хай оберігає вас Господь.

Мама дитини Роїк Тетяна Володимирівна.

Карта ПриватБанку 5168755616622433,

телефон 0956057334

  Категорія: