Бізнес-тренінги із соціального підприємництва. Запрошуємо до участі.

Бізнес-тренінги  із соціального підприємництва. Запрошуємо до участі.
2 Травня 2018
Друкувати цю новину

Громадська спілка «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (далі ГС «ВГО «НАІУ») продовжує реалізацію в Україні Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», за фінансової  підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID,  та планує  до 30 червня 2019 року проведення п’яти триденних бізнес-тренінгів із започаткування власної справи.

Географія проєкту: Вінницька, Львівська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська області та місто Київ.

Мета проведення  бізнес-тренінгів – сприяння розвитку самозайнятості та створення малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України.

Кожен 3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проєкту.
  • Воркшоп «Проєктування бізнес моделі власного бізнесу».

Заплановано проведення бізнес-тренінга по регіонам*:

  • м. Харків18-20 березня 2019 року.

* дати можуть уточнюватись додатково.

До участі у заходах запрошуються особи віком від 18 років, які відносяться до цільової групи проєкту, проживають в регіонах реалізації проєкту, планують відкрити власну справу та зареєструватися як фізична особа – підприємець або поновити свою діяльність як ФОП і отримати необхідні знання та навички ведення власного бізнесу в сучасних умовах, а саме:

  • внутрішньо переміщені особи з інвалідністю, члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю);
  • особи з інвалідністю, які мешкають у населених пунктах, на території яких здійснювалася АТО, та члени їх родин (мати/батько дитини з інвалідністю, опікун особи з інвалідністю).

Набір/реєстрація учасників бізнес-тренінгів проводиться шляхом заповнення Google-анкети за наступним посиланням Анкета заповнюється українською мовою. Особа, яка заповнила Анкету   погоджується із умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Кінцевий термін подачі Анкети за 15 днів до початку тренінгу.

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу Анкет. Учасники  отримають підтвердження по електронній пошті або по телефону не пізніше ніж за 10 днів до початку тренінгу.

Загальна кількість учасників бізнес-тренінгу  – 20 осіб.

Один учасник може бути учасником лише одного тренінгу.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» – вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог ГС «ВГО «НАІУ» (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – номер в готелі, який пристосований для осіб з інвалідністю.

Учасники бізнес-тренінгу отримують Сертифікат учасника та можуть отримувати безкоштовні  консультації щодо заснування, звітування, ведення бізнесу у бізнес-тренера проєкту, юрисконсульта офісу ГС «ВГО «НАІУ».

Також, учасники бізнес-тренінгів, які планують найближчим часом відкрити власну справу, мають змогу підвищити свою кваліфікацію/рівень знань на курсах та в освітніх закладах за рахунок коштів проєкту. Інформація щодо направлення на навчання в рамках проєкту, буде надано окремо. Пріоритет у цьому напрямку надається ВПО з інвалідністю, які будуть працевлаштовані та планують відкрити власну справу.

Контакти:

Вікторія Назаренко

Координатор проєкту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

0937711060, 0442796182, v.n.nazarenko@ukr.net

Олена Поліщук

кейс-менеджер проєкту НАІУ

0671339953, 0442796182, olena.polishchuk@ukr.net

Регіональні офіси проєкту:

Вінницька область – 0984680830, team_vinnitsa@i.ua

Дніпропетровська область – 0973601090, team_dnepr@ukr.net

Львівська область – 0730382415, team.lviv@ukr.net

Харківська область – 0503003593, 49novikova@gmail.com

м. Краматорськ, Донецька область – 0509113834,  linelifedooi@ukr.net

м. Маріуполь, Донецька область – 0688829678, kravchenko.pover.@gmail.com  

  Категорія: