Під головуванням заступника очільника Закарпатської ОДА Іштвана Петрушки відбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
Члени комітету обговорили пропозиції та зауваження до Програми поліпшення безбар’єрного простору у Закарпатській області на 2022-2024 рр.
«Реалізація такої ініціативи – це комплексний процес, що спрямований на створення в нашому регіоні простору без бар’єрів для всіх категорій населення. Він включає низку соціальних, інфраструктурних та інших перетворень», – зауважив Іштван Петрушка, заступник голови облдержадміністрації та координатор реалізації Програми.
Ініціатива щодо створення та забезпечення безбар’єрного доступу в Україні належить першій леді Олені Зеленській. Реалізація цих завдань на Закарпатті перебуває під особистим контролем керівництва області.
Джерело https://carpathia.gov.ua/news/v-oblderzhadministraciyi-obgovorili-realizaciyu-oblasnoyi-programi-polipshennya-bezbaryernogo-prostoru-na-najblizhchi-3-roki