Нові правила в отриманні санаторно-курортних путівок

14 Квітня 2016
Друкувати цю новину

Нові правила в отриманні санаторно-курортних путівокКабінет Міністрів України прийняв постанову від 24.02.20016 № 140 «Про внесення змін до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад», (затвердженого постановою КМУ від 22.02.2006 № 187) яка дозволить більш ефективно використовувати кошти для оздоровлення.

Документом передбачено спрощений механізм закупівлі санаторно-курортних послуг для людей з інвалідністю. Це стосуватиметься людей з інвалідністю загального захворювання та інвалідністю з дитинства, крім осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

Відповідно до пункту 17-2 зазначеної постанови головним розпорядником бюджетних коштів за програмою 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» є Мінсоцполітики. Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є:

 • Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (відповідальний виконавець бюджетної програми);
 • структурні підрозділи з питань соціального захисту населення обласнихта Київської міських держадміністрацій;
 • структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчі органи міських рад.

Послуги закуповуватимуться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення на місцях. Це сприятиме ефективному використанню бюджетних коштів. Зокрема, у разі необхідності буде проводитись оперативний перерозподіл фінансів.

Департаментом праці та соціального захисту населення доведені Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю кошти розподілені пропорційно до заявки-потреби та направлені міськрайуправліннями праці та соціального захисту населення для здійснення закупівлі послуг санаторно-курортного лікування для осіб з інвалідністю. Послуги з санаторно-курортного лікування для осіб з інвалідністю з наслідками трави і захворюваннями хребта та спинного мозку здійснюватиметься Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю.

Відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187, строк перебування у санаторно-курортних закладах за путівкою становить 18-21 день.

Крім того зазначаємо, що територіальним управлінням праці та соціального населення дано доручення забезпечити спільну участь громадських організацій осіб з інвалідністю у вирішенні питань підвищення якості оздоровлення осіб з інвалідністю та організації оздоровчого процесу.

Враховуючи вищевикладене, просимо забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед членів Вашої організації.

Директор Департаменту Л. В. Корніснко
Газета «Сила духу» №14 (7 квітня 2016р.)

  Категорія:
написати коментар

2 коментарі

 1. Ингвар Ігор Колісник
  15 Квітня, 11:03 #1 Ингвар Ігор Колісник

  не понятно вообще, чем обосновано такое решение..для здоровых, то да там 21дня ..а тут с какого перепугу..

  Reply to this comment
 2. Olga Tkachenko
  05 Травня, 14:35 #2 Olga Tkachenko

  я ничего не поняла из статьи. Путевок как не было так и нет

  Reply to this comment

Додати коментар