Національна Асамблея осіб з інвалідністю України з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть на 45-му році життя чудової жінки, друга і товариша, нашої колеги, майстра спорту, голови Київської міської спортивної федерації бадмінтону осіб з інвалідністю, заступника директора з виховної роботи Київського вищого професійного училища технологій та дизайну виробів із шкіри
Вікторії Олександрівни СИНЄГУБОВОЇ
і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної. У цей скорботний час поділяємо Ваше горе та підтримує Вас. Трагічно обірвалася життя високопорядної людини з красивою, щирою душею та багатим досвідом, блискучого організатора, люблячої жінки.
До Луганська вона приїхала відвідати маму. Друзі турбувалися за неї. Дзвонили, просили берегти себе. Вона відбивалася жартами: «Наш будинок будували німці. Стіни метрові, все витримають!» Не витримали. Снаряд прошив віконний отвір.
Царство Небесне та земля пухом!
Світла пам’ять про Вікторію Олександрівну назавжди збережеться в наших серцях.