Наука стає ближчою: STEM is FEM запрошує на допрем’єрний показ виставки «Наука – це вона»

Наука стає ближчою: STEM is FEM запрошує на допрем’єрний показ виставки «Наука – це вона»
25 Лютого 2021
Друкувати цю новину

Настає момент, коли дівчата та жінки різних поколінь можуть прискорити цифровізацію України та посилити її присутність у світовій науці. До Міжнародного дня жінок світова спільнота наголошує на важливості лідерства жінок та дівчат та закликає світ об’єднати зусилля, щоб подолати ґендерну нерівність.

5 березня науковиці, топ-менеджери технологічних бізнесів, студентство та представники арт-індустрії зберуться навколо пізнавальної експозиції із 12 портретів видатних українських жінок-вчених «Наука – це вона», створеної сучасними відомими ілюстраторами, та у живому діалозі обговорять, як створити більш потужну присутність жінок та дівчат у технологічних індустріях.

Генетикиня Оксана Півень, математикиня Олена Ванєєва та нейрофізіологиня Нана Войтенко розкажуть про свій науковий шлях та дадуть відповіді на запитання аудиторії.

В рамках зустрічі планується також проведення панельної дискусії на ґендерну та науково-просвітницьку тематики, спілкування із відомими ілюстраторами, журналістами, блогерами, бізнесменами та високопосадовцями, а також інтерв’ю із хедлайнером виставки – Сергієм Майдуковим.

Організатори виставки, благодійний освітній проєкт STEM is FEM, запрошують усіх бажаючих відвідати виставку та долучитися до дискусії. Вхід за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/AxJG6VcWHoLGd2GcA.

Увага! У зв’язку з карантинними умовами та необхідністю збереження соціальної дистанції кількість місць обмежена. Просимо мати із собою засоби індивідуального захисту.

Виставка створена за підтримки ООН Жінки в Україні та Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) і є частиною освітнього арт-проєкту «Наука – це вона», мета якого – підвищити обізнаність суспільства про внесок жінок у розвиток науки та популяризувати науку серед молоді. Друга частина проєкту – конкурс есеїв про жінок-науковиць для дівчат віком від 14 до 21 року. Дізнатися більше про умови конкурсу та взяти участь можна за цим посиланням.

«Наука – це вона» є частиною глобальної кампанії ООН Жінки «Покоління рівності».

Акредитація ЗМІ: pb.stemisfem@gmail.com

Подія відбуватиметься в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією @UNWomenUkraine вчетверте. Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.

STEM is FEM – благодійний освітній проєкт, що займається популяризацією технічних спеціальностей серед українських школярок.

ООН Жінки є структурою ООН, яка працює над питаннями ґендерної рівності та розширенням прав та можливостей жінок.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах та територіях задля переведення

  Категорія: