Сьогодні увечері відлунають завершальні фанфари ХІХ зимових Дефлімпійських ігор, і наразі команда готується вийти на урочисту церемонію закриття Дефлімпіади з надвичайно високим результатом: 4 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі. Яскравий український зимовий дефлімпійський підсумок, якого досі не було і до якого наші дефлімпійці йшли довгих 20 років! Українці – другі за загальною кількістю медалей та треті – за кількістю золотих нагород!
Вчора, у надзвичайно напруженій шаховій боротьбі, команді шахісток вдалось втриматись психологічно та вибороти четверте золото України. Золоті медалі у командних шахах вибороли: Руденко Інга, Осипова Альона, Мироненко Наталя, Лянгузова Аліна, Гончар Світлана, Бакланова Тетяна. Окрім того, у цьому дебютному для Дефлімпіади виді спорту в України є ще й срібло у бліці – Бакланова Тетяна виборола його в перший день змагань цих Ігор.
У лижних перегонах свої яскраві перемоги:
Найкраще від команди України виступили Мажаєв Дмитро – 3 золоті нагороди та Бакланова Тетяна – 1 золота та 1 срібна медалі.
Щиро вдячні усім, хто підтримав нашу команду разом зі спонсорами і партнерами Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України – компаніями lifecell, ВОЛЯ, Моршинська, UCloud, Toyota Ukraine, Victoria Koroleva – Виктория Королёва, SPORTMASTER UA. Особлива вдячність від усієї команди офіційному технологічному партнеру Комітету компанії lifecell за забезпечення комунікації з командою та зв’язку з Україною! Ваша підтримка – наша перемога!
Завтра, 22 грудня о 19:15, в аеропорту Бориспіль (термінал D) ми усі зустрічатимемо переможну національну дефлімпійську збірну команду, яка так успішно виступила на ХІХ зимових Дефлімпійських іграх. Акредитація для мас-медіа обов’язкова (0937711064 – телефон для акредитації).
Прес-служба НКСІУ