Національна паралімпійська збірна команда достойно виступила на чемпіонаті світу з пауерліфтингу, що 20 липня завершився у м. Нур-Султан (Казахстан), і в якому взяли участь 439 спортсменів з інвалідністю від 77 країн світу. Команду України представили 15 спортсменів, які вибороли 3 золоті (2 з них – у змаганнях серед юніорів), та 3 бронзові медалі (1 з яких у новому виді програми “МІКСТ”).
Завдяки золоту Мар’яни Шевчук, Остапука Дениса та Токар Ксенії – гімн України тричі звучав у Казахстані, серед учасників чемпіонату світу (Денис та Ксенія – юніори). У Топоркової Раїси та Соловйової Лідії – бронзові нагороди (у Раї з рекордом Європи).
Вперше в історії спорту відбулися змагання в новому виді програми «МІКСТ» і команда України, в складі Соловйової Лідії, Бабинця Юрія та Панасюка Костянтина вибороли історичне третє місце чемпіонату світу: це був останній день змагань та бронзова крапка національної паралімпійської збірної команди України.
Усі змагання транслювались наживо на фейсбук сторінці Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України: facebook.com
Крім того, на цьому чемпіонаті світу проходили класифікацію Бабинець Юрій та Панасюк Костянтин. Вони успішно отримали статус «Підтверджено».
Разом зі спонсорами та партнерами Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України – компаніями lifecell та ВОЛЯ – вітаємо спортсменів-пауерліфтерів з перемогами на чемпіонаті світу та бажаємо нових потужних кроків на шляху до Токіо-2020.
Прес-служба НКСІУ