Національна Асамблея людей з інвалідністю України висловлює щиру подяку всім меценатам та організаціям, які надали підтримку у складні часи збройної російської агресії на території України.
Завдяки донаціям НАІУ вдалося не лише провадити точкову допомогу, якої потребували особи з інвалідністю, а й оплатити послуги евакуації з гарячих точок України.
Окрім того, отримані кошти були витрачені на гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та санітарно-гігієнічних засобів, медикаментів, одягу; на технічні засоби реабілітації, засоби при інконтиненції — уропрезервативи, сечоприймачі, урологічні підгузки та прокладки.
Кошти у вигляді фінансової допомоги були перераховані переселенцям з інвалідністю, батькам, які виховують дітей з інвалідністю, людям похилого віку.
НАІУ від імені всіх українців з інвалідністю, які отримали зазначену допомогу щиро дякує:
Слава Україні!
#НАІУ #допомога #волонтери #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ