Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» в рамках проєкту «Кроки до інституційного розвитку громадських організацій осіб з інвалідністю в Україні», який реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю оголошує набір учасників і учасниць Першої та Другої Інклюзивної Всеукраїнської онлайн Школи з сурдоперекладом “Інституційний розвиток громадських організацій осіб з інвалідністю (базовий рівень) (далі-Школа).
У рамках даного проєкту відбудеться 8 онлайн Шкіл для 80 представників/представниць громадських організацій осіб з інвалідністю.
Мета Школи: ознайомити учасників та учасниць з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів від донорів, що присутні в Україні; з основами організаційного розвитку громадських організацій.
Заняття проходитимуть у програмі Zoom.
Участь у Школах є безкоштовною.
Учасники Школи:
Члени/членкині, працівники/працівниці, волонтери/волонтерки українських громадських організацій осіб з інвалідністю, які мають мінімальний обсяг знань щодо розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів.
Орієнтовна кількість учасників і учасниць: 10 осіб (кожна Школа).
Тренерки:
Умови участі у Школі:
При виконанні усіх умов кожен з учасників/ниць Школи отримає відповідні сертифікати, Довідник «Проєктний та організаційний менеджмент для громадських організацій осіб з інвалідністю» чи аудіозапис Довідника.
Перша Школа відбудеться з 1 по 3 жовтня 2020 року з 15 до 18 години.
Друга Школа відбудеться з 8 по 10 жовтня 2020 року з 12 до 15 години.
Про дати проведення інших Шкіл буде відомо з наступних оголошень.
Для участі у одній зі Шкіл необхідно заповнити нижчезазначену реєстраційну анкету https://forms.gle/HTYrGmojpRjz8j196 до 27.09.2020 року до 23.59 год.
Контакти для зв’язку та відповідей на запитання: +38(067)109-69-98 Альона Смірнова, avvsmirnova@gmail.com
Джерело