В Маріуполі біля спеціально обладнаного пляжу для людей з інвалідністю з’являться дві зупинки, максимально обладнані елементами доступності. Про це в ході робочого об’їзду розповів перший заступник міського голови Олександр Голтвенко.
«На Приморському бульварі вже давно була необхідність в установці зупинкового комплексу з додатковими опціями для людей з інвалідністю. Таке завдання поставив міський голова», — зазначив Олександр Голтвенко.
Одна з переваг майбутніх зупинок то, що її заїзна кишеня буде вище — на рівні підлоги тролейбуса, та її обладнають пандусом. Таким чином, маріуполець зможе безперешкодно пересуватися на інвалідному візку, а його відпочинок на пляжі для людей з інвалідністю буде ще комфортнішим.
Мариупольский городской совет