На Полтавщині створять центр ефективного та об’єктивного проведення медико-соціальної експертизи хворих та осіб з інвалідністю

17 Липня 2017 Друкувати цю новину

На Полтавщині створять центр ефективного та об’єктивного проведення медико-соціальної експертизи хворих та осіб з інвалідністюЗадля забезпечення ефективності та об’єктивності проведення медико-соціальної експертизи хворих та осіб з інвалідністю належного рівня якості, на Полтавщині створять КП «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи».

На сімнадцятій сесії Полтавської облради депутати проголосували за ліквідацію Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи, та за створення комунального підприємства «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи» Полтавської обласної ради. У новоствореному центрі тимчасово виконувати обов'язки директора буде Дмитро Паламарчук.

Створення комунального підприємства «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи» сприятиме більшій об’єктивності у прийнятті рішень медико-соціальними експертними комісіями на підставі критеріїв встановлення інвалідності, реалізації заходів, спрямованих на протидію корупції, дозволить посилити контроль за діяльністю міжрайонних загального профілю та спеціалізованих МСЕК, забезпечить дотримання прав хворих та людей з інвалідністю, передбачених Конвенцією про права осіб з інвалідністю.

Полтава

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.