Четвертий день змагань, 15 лютого, приніс національный паралімпійській збірній команді України 1 золоту нагороду у змішаній естафеті (лижні перегони). Таким чином, у доробку нашої команди 25 медалей за 4 змагальні дні: 9 золотих, 9 срібних та 7 бронзових нагород і, знову ж таки – вже четвертий день поспіль – перше місце на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону Finsterau2017. Команда Німеччини (8 медалей) – друга, Білорусі(6 медалей) – третя.
Жодного шансу на перемогу не залишили для свої суперників у змішаній естафет паралімпійці України: Юрій Уткін – Utkin Yura (гайд – Руслан Перехода), Юлія Батенкова-Бауман – Юля Батенкова-Бауман, Олександра Кононова – Alexandra Kononova, Людмила Ляшенко – Lyashenko Ludmila стали чемпіонами. Друге місце у команди Швеції, третє – в паралімпійців з Білорусі.
Суярко Дмитро (гайд – Потапенко Василь), Вовчинський Григорій, Яровий Максим та Рептюх Ігор, котрі брали участь у відритій естафеті, стали четвертими після команд Франції, Норвегії та Канади, які вибороли 1, 2 та 3 місця відповідно.
Загалом, турнірна таблиця чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону на екваторі виглядає наступни чином:
16 лютого паралімпійці змагатимуться у лижних перегонах, довга дистанція, що розпочинаються з 10 ранку за місцевим часом (з 11 – за київським). Вболіваймо активніше за українських паралімпійців! Слідкуйте та вболівайте також у Facebook – facebook.com Нам усім важлива спільна українська перемога!
Прес-служба НКСІУ