На Буковині провели спартакіаду для людей з особливими потребами

На Буковині провели спартакіаду для людей з особливими потребами
10 Вересня 2014
Друкувати цю новину

Кожного року вже традиційно в Хотиському районі проводиться спартакіада для людей з особливими потребами, котрі охоче беруть участь у змаганнях, проявляючи свою небайдужість і бажання бути суспільно активними.

Це свято щоразу засвідчує, що спорт — для всіх.

Сьогодні, учасники ювілейної традиційна ХХУ спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями мали змогу по-дружньому порівнятися силою і витримкою, проявити спортивне загартування і просто поспілкуватися один з одним. Адже завдяки подібним заходам ці люди давно подружилися і щиро радіють кожній зустрічі та можливості поділитися своїми радощами і турботами, проблемами, думками.

Цьогоріч урочистості та спортивні змагання відбулися в міському парку, повідомляє офіційний сайт Хотинської РДА.

Привітати учасників спартакіади завітали голова районної державної адміністрації Володимир Стратейчук, голова районної ради Тетяна Кравецька, міський голова Микола Головльов, голова обласної організації осіб з інвалідністю Всеукраїнської асоціації осіб з інвалідністю «Союз осіб з інвалідністю України» Микола Рошко, начальник обласного центру «Інваспорт» та інші.

Усі спортсмени продемонстрували спритність, силу волі, наполегливість і ентузіазм у прагненні стати кращими. Переможців і призерів нагороджено почесними грамотами, медалями і цінними подарунками.

  Категорія: