«Ми будемо відстоювати програми підтримки всеукраїнських громадських об’єднань осіб з інвалідністю, щоб не допустити їх скорочення чи закриття», – на цьому наголосив Міністр соціальної політики Павло Розенко під час зустрічі з керівниками Українського товариства сліпих Владиславом Більчичем та Українського товариства глухих Юрієм Максименком.
Під час зустрічі обговорено низку питань, зокрема, щодо програми фінансової підтримки державою громадських об’єднань осіб з інвалідністю, збереження пільг для підприємств і організацій невиробничої сфери УТОГу та УТОСу та інші.
Владислав Більчич та Юрій Максименко висловили вдячність Міністру за допомогу у вирішенні багатьох питань цих двох організацій та зазначили, що відкриті до співпраці.
У свою чергу Павло Розенко запевнив, що Мінсоцполітики буде й надалі відстоювати права громадських об’єднань осіб з інвалідністю та збереження державних програм їхньої підтримки.
Урядовий портал