МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу МОН України

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу МОН України
17 Січня 2018
Друкувати цю новину

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу МОН УкраїниМіністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу МОН України «Про затвердження Типового переліку корекційних засобів навчання для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти».

Проєкт розроблено на виконання пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 88 (із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 863), та пункту 3 Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. № 872.

Пропозиції та зауваження до проєкту акта просимо надсилати до 12 лютого 2018 року на електронну адресу: zarudenko@mon.gov.ua

МОН України

  Категорія: