Місяць війни! Місяць спротиву! Місяць боротьби за виживання! Місяць боротьби зі смертю!

Місяць війни! Місяць спротиву! Місяць боротьби за виживання! Місяць боротьби зі смертю!
24 Березня 2022
Друкувати цю новину

Російське вторгнення зробило життя соціально незахищених верств населення в зонах бойових дій та поблизу них нестерпним і таким, що не відповідає елементарним умовам не те що життя, а виживання.

Страх, біль, безвихідь та безпорадність стали вкрай небажаними, але, на превеликий жаль, невід’ємними супутниками життя мільйонів українців з інвалідністю, літніх осіб і всіх тих, хто має проблеми зі здоров’ям.

Щодня рівень впливу перелічених негативних чинників непомірно негативно і швидко зростає, як і бар’єри в питаннях отримання навіть елементарних продуктів, речей і послуг.

НАІУ з перших днів війни звертається до різноманітних організацій за допомогою в питанні забезпечення прав людей з інвалідністю. І нас чують, нам допомагають. Цей процес триватиме стільки, скільки в тому буде потреба задля забезпечення права кожного жити повноцінно в мирі на Богом даній Батьківщині.

У рамках міжнародної взаємодії НАІУ разом з організаціями, які до неї входять, фіксує воєнні злочини росії щодо громадян з інвалідністю та передає інформацію до Європейського форуму осіб з інвалідністю, Міжнародного альянсу людей з інвалідністю та Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю.

З метою фіксації та подальшого реагування міжнародної спільноти на факти порушень прав людей з інвалідністю та дітей з інвалідністю, літніх осіб та всіх тих, хто має проблеми зі здоров’ям, звертаємося із проханням поділитися з нами вашими гіркими  життєвими історіями, фото, та відеоматеріалами, пов’язаними з війною.

За посиланням наведено форму для надання відповідної інформації: https://rb.gy/v7if9c

Ми маємо об’єднати наші зусилля для досягнення миру в Україні!
Бережіть себе та близьких!
Перемога на горизонті!
Все буде Україна!

  Категорія: