ДОСТУПНІСТЬ: Участь ГОІ у побудові сталого та інклюзивного суспільства

ДОСТУПНІСТЬ: Участь ГОІ у побудові сталого та інклюзивного суспільства
24 Грудня 2021
Друкувати цю новину

Презентуємо другий бюлетень «ДОСТУПНІСТЬ: Участь ГОІ у побудові сталого та інклюзивного суспільства», який висвітлює кращий досвід залучення громадських організацій осіб з інвалідністю (ГОІ) до процесів прийняття рішень на національному та місцевому рівнях в рамках реалізації програми «Національне партнерство – узгоджена доступність».

Участь та залучення ГО осіб з інвалідністю до процесів прийняття рішень є актуальні і важливі сьогодні, коли впроваджується Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Комітет ООН з прав осіб з інвалідністю наголошує, що “повну та ефективну участь слід розуміти як процес, а не як окрему разову подію».

Матеріали бюлетеню розраховані на широке коло фахівців, які працюють у сфері інвалідності та доступності, представників/ць громадських організацій осіб з інвалідністю, організацій громадянського суспільства, журналістів, викладачів, усіх, кому небайдужа ця проблема.

Бюлетень розроблено та розміщено в рамках Програми «Національне партнерство – узгоджена доступність», яка реалізується громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за фінансової підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за рахунок коштів Державного бюджету України.

Завантажити бюлетень за посиланням

 

  Категорія: