Мінсоцполітики та ACTED запускають програму фінпідтримки мешканців окупованих регіонів

Мінсоцполітики та ACTED запускають програму фінпідтримки мешканців окупованих регіонів
10 Серпня 2022
Друкувати цю новину

10 тис українців зможуть протягом трьох місяців отримувати допомогу у розмірі 2 220 грн

8 серпня 2022 року Міністерство соціальної політики України уклало Меморандум про взаєморозуміння з Відокремленим підрозділом іноземної неурядової організації “ACTED”. Ініціатива спрямована на залучення зарубіжної фінансової допомоги з метою підтримки громадян країни, які проживають на окупованих територіях або в прифронтових зонах.

Грошові дотації виплачуватимуть заявникам, які попередньо подали прохання через платформу “єДопомога” (edopomoga.gov.ua). Згідно з Меморандумом, ACTED зобов’язується надати грошову підтримку як мінімум 10 тис українців з числа найбільш уразливих груп населення. Розмір допомоги становитиме 2 220 грн на особу/місяць на період до трьох місяців.

Насамперед гроші зможуть отримати мешканці Харківської, Донецької, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей. Очікується, що надалі програма співробітництва буде розширена, що дозволить адресно підтримувати більшу кількість українців, які мешкають у кризових регіонах.

Раніше повідомляли, що Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у понеділок оголосило про виділення Києву додаткових $4,5 млрд через механізм Світового банку. Зазначається, що фінансування USAID надходитиме у вигляді кількох траншів. Перший із них у розмірі $3 млрд буде перераховано вже цього місяця.

Джерело

  Категорія: