Марусяк Сашко

Марусяк Сашко
17 Лютого 2015
Друкувати цю новину

rUA8gsA6qdoМоя вагітність протікала добре, ми всі чекали народження нашого синочка. Проте проблема виникла при пологах. 17 березня 2011 року народився наш Сашко, але не дихав. Його відразу підключили до апарату штучного дихання на 15 днів. У хлопчика були відсутні смоктальні рефлекси, харчування відбувалося за допомогою зонтів. Після цього я з сином перебували постійно на лікуваннях.

У 3 місяці дитину почали зводити судоми, які з кожним разом посилювалися і вигинали його все більше й більше. У зв’язку з цим, хлопчик постійно був під наглядом невропатологів. Але лікування не давало ніякого ефекту, його й на далі зводило судомами із важкими болями.

Ми проходили лікування в Чернівецьких лікарнях, реабілітаційних центрах (де проходили реабілітацію й на далі) а також в Ахмадиті. Через ці болі та викручування хлопчику не можливо було робити масажі, він постійно напружений тому реабілітація завжди була неповноцінною.

Нашими лікарями було встановлено діагноз дитячий церебральний параліч спастичний тетрапарез в стадії неможливої ходи в фазі лежання з контролем голови. Я вирішила шукати допомоги в закордонних клініках. На мої прохання відкликнувся Мамет Юзек із турецької клініки Аджибадем.

CyigMnmlIj8За допомоги людей ми зібрали кошти, та провели обстеження у вищезгаданій клініці. У висновку написали, що хлопчику потрібна термінова операція, адже судоми супроводжують страшенні болі. Операція дозволить розслабити м’язи тіла дитини, що значно послабить біль та полегшить життя.

На сьогодні хлопчик постійно в мене на руках. На руках їсть, засинає, прокидається. Якщо залишити хлопчика навіть на дивані самого його зводять судоми і він починає плакати. Я не можу робити хатні справи, не кажучи вже про роботу. Хлопчик росте, операція необхідна, адже скоро просто фізично буде неможливо його носити на руках.

Я виховую хлопчика сама, адже батько залишив сім’ю тоді, коли хлопчику було 4 місяці. 25 тис доларів на операцію у нас немає. Тому я звертаюся за допомогою до всіх небайдужих та прошу допомогти моєму синочку. Він, як і всі діти, полюбляє дивитися мультики, проте, щоразу, як він бачить веселий кадр та хоче посміхнутися, його починають зводити судоми. Навіть простий перегляд нової серії мультику для нього переростає у важкий біль.

Мама: Марусяк Ірина Василівна (066) 04-56-042