Майстер-клас разом з очільником області

Майстер-клас разом з очільником області
20 Грудня 2018
Друкувати цю новину

Майстер-клас разом з очільником області

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО разом із вихованцями Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб із інвалідністю взяв участь у майстер-класі із виготовлення різдвяних оберегів і привітав вихованців і колектив центру із Днем Святого Миколая

Діти з обмеженими фізичними можливостями потребують від нас, дорослих, особливої уваги, а найбільше – в День Святого Миколая, адже це свято добра, дитинства, щирості. Разом із подарунками в цей день діти чекають, перш за все, розуміння, відчуття того, що вони не залишаться сам-на-сам зі своїми проблемами і хворобами.

Майстер-клас разом з очільником області

Тому очільник області завітав до вихованців центру на майстер-клас. Микола Клочко разом із дітками та директором центру Оленою СУЩЕНКО виготовляли новорічно-різдвяні подарунки – серця-обереги із глини.

Директор обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб із інвалідністю Олена Сущенко повідомила, що за більше ніж чверть сторіччя в центрі пройшли реабілітацію понад 22 тисячі дітей із особливими потребами, серед яких майже 4 тисячі з ДЦП. Завдяки особливим методикам, серед яких казкотерапія, Монтессорі-терапія, аромотерапія, музична терапія та інші, що визнані педагогами і психологами всього світу дуже ефективними, діти тут почувають себе сильними, творчими, вмотивованими, успішними.

Сумська ОДА + Фото

  Категорія: