О фильме:ТЫ ГДЕ / Я ЗДЕСЬ — документальный фильм, в котором не будет профессиональных актеров и придуманных ролей, 7 солнечных детей играют свои роли – живут своей жизнью.Страна: Украина, 2016Хронометраж: 60 минутЖанр: документальный
7 героев, 7 неровных дыханий, 5 историй, от которых замирает сердце…
О мечтах подростков легендарного города нашей Родины — о тех кто умеет мечтать и ничто не мешает им быть счастливыми!
Герои — обычные одесские юноши и девушки с дополнительной 21 хромосомой.
Приглашаем на закрытый показ фильма номинированного на участие в Одесском кинофестивале, и не только…
Узнай как суметь воплотить мечту в жизнь — приходи на кинопремьеру получив счастливый билет для всей семьи:
Участие детей приветствуется!
После кинопоказа приглашаем всех желающих на живое общение!
Отзывы кинозрителей:
«Вразила гра юних акторів, легко, природньо, неначе у кіно кожного дня знімаються))) У нас батьків є мета, соціалізувати своїх дітей, але ми боїмося, що вони не справляться без нас,а фільм показує, що коли приходить час, вони так само легко вписуються в нічне життя як і всі молоді люди, головне відпустити їх, і дати їм можливість бути собою.» Снежана Кисишвили (г. Черняхов, Житомирской области)
«Стрічка «Ти де/ я тут» стала для мене відкриттям, мотиватором і викликом. Після її перегляду в голові ще кілька днів спливали кадри, діалоги, які породжували масу думок. Це були думки про людей, які створили цей фільм, про їх бачення і мотивацію, думки про дітей-акторів з фільму, їх стосунки один з одним і зі світом, роздуми про їх такі прості і такі глибокі мрії, і ще багато-багато різного… За словами творців фільму, він є експериментом. І я погоджуюся з ними. В доброму сенсі він вириває нас зі звичного світу і переносить у інший. Але той інший світ також реальність та я особисто ніколи не бачила її, не була у ній. А ця стрічка мене у неї занурила і мені здається, що якоюсь мірою я ще досі там.» Юлия Аронова (г. Львов)
«Фільм «Ты где/ я здесь» справив на мене велике враження. Зробила для себе висновки, що дітей з синдромом Дауна потрібно водити і возити по всіх заходах, як звичайних дітей, готовити до дорослого життя і разом з цим постійно нагадувати суспільству про таку молодь, закликати бути толерантними до них. Я сподіваюсь, що цей фільм все ж таки відберуть для участі у кінофестивалі!» Татьяна Михайлова (г. Херсон)
Даун Синдром