“Люби ближнього, як самого себе”

“Люби ближнього, як самого себе”
25 Квітня 2016
Друкувати цю новину

“Люби ближнього, як самого себе”Всесвітній День Червоного Хреста і Червоного півмісяця відзначається щорічно 8 травня. Товариству Червоного Хреста України виповнилося 98 РОКІВ!

«Гуманність, толерантність,  співчуття,благочинність, духовність, об’єктивність, неупередженість, незалежність, добровільність, універсальність, єдність» − саме цими принципами характеризується робота голови Красноармійського (вже Покровського), міськрайонного Товариства Червоного Хреста, яке очолює Людмила Сергіївна Полтавченко. Рушійними принципами, об’єднуючими в одне ціле, і прагнення творити справи милосердя на благо нашого міста, без сумніву, у вищій мірі є – наведені вище слова для Людмили Сергіївни. За це їй повага, вдячність та найкращі побажання й плідної праці, якнайбільше однодумців, яким змогла б передати свою мудрість, увагу і чуйність душі.

На керівних посадах подібного роду організацій, не можуть бути випадкові люди. Так воно і є. Людмила Сергіївна, інтелігентна, авторитетна людина в місті, її знають у обличчя,володіє природженою скромністю і толерантністю.Маючи життєвий досвід, з відвертим милосердям допомагає переселенцям,самотнім літнім людям, пенсіонерам, людини з інвалідністюми,місцевим жителям. Вона з колосальною відповідальністю і професіоналізмом виконує свою роботу. Багато людей з надією приходить до неї, і для багатьох ця надія дійсно остання. І вона, для всіх знаходить можливість допомогти, не під якийсь захід, а щодня. У неї є почуття – працювати серцем, знаходить кожному втішне слово, необхідну допомогу.

Як керівник Людмила Сергіївна, має фаховий досвід і вмієформувати та залучати людей, у кого є бажання робити добро, і які розділяють погляди Червоного Хреста; вмієпроводити акції по збору коштів, й привертає все більше благодійників, тих, хто може допомогти фінансами і своїм часом – щоб взяти участь у житті нужденних.Вона вміє залучити волонтерів, не залежно від того, скільки йому років, який у нього соціальний статус.

З 1 по 30 квітня 2016 Товариство Червоного Хреста України закликає громадян приєднатися до Всеукраїнського місячнику Червоного Хреста України під гаслом “Там, де потрібна допомога – 2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста”.

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем внутрішньо переміщених осіб і незахищених категорій населення, приймаючих громад. Наше місто прифронтове, (за чисельністю населення 64 251 чоловік), а переселенців зареєстровано близько 27 000 чоловік, тобто кожна друга людина за межею бідності. Тому важко і переселенцям і мешканцям.

Зміна морально-етичних орієнтирів, низький матеріальний рівень, складні економічні і фінансові умови, призупинення пільг та додаткової допомоги людини з інвалідністюм, одиноким немічним людям похилого віку, дітям – людини з інвалідністюм та сиротам, одиночкам, багатодітним,людям, які втратили дах, потерпілим в зоні АТО, від стихійних лих, пожеж та аварій, цескрутне становище, що призвело до більшого зубожіння, і люди перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Говорити про політику покращення життя народу, яку запроваджує нинішній уряд, поки ще зарано, тому для запобігання наслідків остаточного зубожіння незаможних людей, і з метою соціальної підтримки цим родинам, всі сподівання на чуйність і небайдужість, на активну позицію керівників колективів, депутатів підприємців. Звертання з проханням до ВСІХ, взяти участь в акції, вишукати можливість, надати благодійну допомогу, це може бути одна гривня, або речі які вже не використовуються, це проява турботи про переселенців, немічних, хворих.

Товариство Червоного Хреста творить добро, піклується про людей, допомагає тим, хто потрапив у важку життєву ситуацію і потребують допомоги та підтримки.Одним з джерел доходу організації – членські внески та пожертвування. Придбавши марку номіналом від 5 до 10 грн. один раз на рік, або внесення пожертвування, можуть виявитися вирішальними для життя людини, яка потрапила в біду.

Вступайте до лав Товариства Червоного Хреста!

Президія Червоного Хреста просить, пропонує  і звертається до жителів міста і району, депутатів міської та районної рад, керівників підприємств, організацій, установ, підприємцям приносити одяг, взуття, продукти харчування, предмети гігієни і першої необхідності в організацію за адресою: м. Красноармійськ, вул. Леніна, 82 (1 поверх), т. 095 186 22 63.

Також, допомогу можна надати, перерахувавши кошти на Розрахунковий рахунок організації №26005300789736, ЭДРПОУ 37869350, МФО335106 відділення АТ «Ощадбанк».

Будь ласка, подивіться навколо і побачите, що поруч живуть люди бідніші за вас: у них немає достатньо коштів на лікування, харчування, одяг – допоможіть їм, або повідомте про них до Червоного Хреста! І ви відчуєте моральне задоволення і свою силу, що ви корисна, тим самим затребувана суспільством людина, пишайтесь тим, що хтось потребує вашої допомоги,і ви інтегровані у суспільство.

І не забувайте, життя влаштоване так, що ніхто ні від чого не застрахований, ніхто не знає, що буде завтра, чия допомога і кому і де знадобиться, тому поспішайте творити справи милосердя, поспішайте простягнути руку тому, хто потребує! Спробуйте! Це приємно!

З повагою, за дорученням колективу

Радник міського голови, по створенню умов для  безперешкодного доступу
Член Гельсінської спілки прав людини
Голова громадської організації ”Союз організацій осіб з інвалідністю України
активної реабілітації осіб з інвалідністю спинальників” Валентина Чайка

  Категорія: