Львів – місто легенд, мрій та натхнень…

Львів – місто легенд, мрій та натхнень…
9 Червня 2016
Друкувати цю новину

Шалений Львів, безкрайнє небо.
Такий красивий, давній Львів…
І надзвичайно мало треба,
Щоб закохатися без слів…

Львів – місто легенд, мрій та натхнень…

Тут кожен дворик, кожен будинок та кожна вулиця дихають власними, неповторними легендами, які тягнуться ще з часів Середньовіччя. Варто лише день провести в цьому місті і це вже теж легенда, ваша власна, яка навіки запам’яталась стінам львівських кам’яниць.

А учасникам бізнес-тренінгу з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти» пощастило не тільки побувати в цьому чарівному місті три сонячні дні, а й отримати корисну та надзвичайно цінну інформацію щодо основ та практичних аспектів започаткування власної справи. Серед учасників:люди з інвалідністю, батьки що опікуються дітьми з інвалідністю, внутрішньо переміщенні особи з інвалідністю зі Сходу України, всі вони мали можливість не тільки вчитися залагоджувати свої економічні проблеми – розвивати свою власну справу, а й поділитись своїм досвідом, знайти друзів і отримати нові корисні знайомства. Ведучий тренер Катерина Федотова – фахівець Дніпропетровського обласного центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості подбала про те, що кожен день був насичений необхідною та цікавою інформацією.

Львів – місто легенд, мрій та натхнень…

Захід проходив в рамках проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» (USAID, USP (WheelsforHumanity), Advancingpartners&communities), який направлений на підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України; надання реабілітаційних послуг особам з порушенням опорно-рухового апарату, зокрема шляхом їх участі у таборах активної реабілітації.

Комунікабельність тренерської роботи, різноманітність цікавої інформації, професійність тренерів сприяли творчій атмосфері протягом всієї роботи. Вже нове відчуття високої відповідальності перед собою, вміння йти на розумний ризик, творче сприйняття вирішення проблем на шляху до власного успіху – породжували сміливі та гнучкі рішення на дискусіях тренінгу.

Львів – місто легенд, мрій та натхнень…

Під час роботи учасники дружньо та креативно намагалися вирішити всі завдання, поставлені тренером, та проявляли високі лідерські здібності.

Всі учасники семінару отримали сертифікати та надію про те, що тепер вони зможуть покращити матеріальний достаток своєї сім’ї, завдяки підтримці Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної, фізичної реабілітації» який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Львів – місто легенд, мрій та натхнень…

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України – організатор семінару висловлює подяку всім учасникам за високу оцінку її діяльності та сподіваємось, що їх участь в тренінгу спонукає до написання міні-гранів та розвитку своєї справи. Маємо надію, що нові відчуття, творчі натхнення, сміливість у прийнятті важливих рішень, сприятиме народженню нових бізнес-планів, які знайдуть своє відображення в житті.

Олена Гриб,

Прес-служба НАІУ

  Категорія: