Завтра. Вебінар «Вихід із зони комфорту. Роль батьків у забезпечені соціальних послуг дітей/молоді з інвалідністю».

Завтра. Вебінар «Вихід із зони комфорту. Роль батьків у забезпечені соціальних послуг дітей/молоді з інвалідністю».
25 Травня 2020
Друкувати цю новину

Завтра, 26 травня об 11.00 запрошуємо  усіх бажаючих взяти участь у вебінарі. Тема розмови «Вихід із зони комфорту. Роль батьків у забезпечені соціальних послуг дітей/молоді з інвалідністю».

Організатор вебінару : Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.» (член Національної Асамблеї людей з інвалідністю України).

Зустрінемось з Головою Житомирської обласної державної адміністрації Віталієм Бунечко та  Світланою Демко – мамою молодого чоловіка з інвалідністю, керівницею комунального закладу і громадської організації міста Вінниця.

Захід відбудеться в рамках реалізації проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», за підтримки Українського Жіночого Фонду та Уряду Канади. Проєктом передбачена підтримка жінок з інвалідністю та жінок, які виховують дітей/молодь з інвалідністю в Житомирській області.

Тричі на тиждень проводимо зустрічі/вебінари на платформі Zoom. Спілкуємось з психологами, та чиновниками, фахівцями різних галузей. Фокус-групи, ментаніум домомагає відволіктись від проблем і страху. Слідкуйте за нашими новинами. Приєднуйтесь!

Подключитися до вебінару на платформі Zoom за посиланням https://us02web.zoom.us/j/6283601086

Початок вебінару об 11:00 год.

 

  Категорія: