Київському учбово-виробничому підприємству №4 Українського товариства сліпих – 60 років

Київському учбово-виробничому підприємству №4 Українського товариства сліпих – 60 років
30 Червня 2017
Друкувати цю новину

Київському учбово-виробничому підприємству №4 Українського товариства сліпих – 60 років

Київське учбово-виробниче підприємство №4 Українського товариства сліпих (вул. Фанерна,4) відзначає 60-річчя з дня заснування. З цієї нагоди 27 червня на підприємстві відбулись урочисті збори і відзначення працівників. В урочистостях брали участь заступник голови Дніпровської райдержадміністрації Алла Загородня, начальник управління праці та соціального захисту населення Олександра Соя, начальник відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Григорій Лобач, голова Благодійного фонду «Дніпровський» Анатолій  Павленко.

На адресу ювілярів звучали теплі слова подяки, побажання наснаги, міцного здоров’я, успіхів в подальшій роботі. Також ветеранів та кращих працівників підприємства нагородили Подякою голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Після офіційної частини відбувся зворушливий святковий концерт художньої самодіяльності колективу.

Довідково:

На підприємстві, яке очолює Віталій Хіміченко, працює 109 осіб, з яких 86 осіб мають інвалідність.

На сьогодні підприємство займається випуском товарів широкого вжитку, надаються токарні, слюсарні, фрезерувальні роботи. Нагальною проблемою є ринок збуту виробленої продукції. У зв’язку з постійним підвищенням цін на енергоносії, сировину УВП №4 значно скоротило обсяг випуску продукції, який у 2016 році склав близько 1,5 млн. грн. Середня заробітна плата працівників – 3200 грн.

У поточному році підприємство взяло участь у виставці-презентації київських виробників «Зроблено в Києві».

Підприємство єдине на лівобережжі, де можуть працевлаштовувати незрячих осіб, як м. Києва так і лівобережних районів Київської області. Окрім того підприємство широко залучає на роботу людей з інвалідністю інших нозологій. УВП №4 також здійснює соціальну підтримку своїх колишніх працівників – осіб з інвалідністю по зору, чисельність яких на сьогодні становить 324 особи.

Історична довідка

В післявоєнний період в зв’язку з тим, що на лівому березі м. Києва значно збільшилось число осіб з інвалідністю по зору, які отримували тут житло, постало питання про організацію 4-го підприємства для працевлаштування незрячих киян.

Підприємство Київське УВП №4 УТОС було засновано 18 червня 1957 року в Жовтневому районі м. Києва по вул. Польова, 6. Воно досить швидко розвивалось і вже на початку 60-х років розпочало будівництво виробничої площадки по вул. Фанерна, 4. Першим керівником підприємства, його будівничим був Масленніков Микола Михайлович, який пропрацював на цій посаді 28 років. Згодом все керівництво переїхало на свою нову територію, яка швидко розвивалась.

Найбільшого свого розвитку підприємство досягло на початку 90-х років минулого століття. Виробничі площі підприємства складали 11244 кв м. Чисельність працюючих досягла 517 осіб, з яких лише інваліди по зору складали 310 – 312 осіб.

Дніпровська районна в м.Києві державна адміністрація + Фото

  Категорія: