{source}<iframe width=”605″ height=”454″ src=”http://www.youtube.com/embed/LAbrX17uaYc” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>{/source}
Серед слухачів комп’ютерних курсів — люди з різних куточків Волині. За словами директора центру реабілітації осіб з інвалідністю зору Августина Проха, такі курси для незрячих — перші в Україні. Тому здобувати освіту тут хочуть слабозорі й з сусідніх областей.
Комп’ютери й інше обладнання в центрі реабілітації придбане, здебільшого, за кошти благодійників і громадських організацій. Тому обласна організація УТОС закликає людей доброї волі не залишатися осторонь проблем незрячих та підтримати їх.
Волинська Телерадіокомпанія