У приміщенні Департаменту соціального захисту населення ОДА відбулось чергове засідання координаційної ради, на якому обговорювали питання допомоги малозабезпеченим сім`ям області, які опинились у складних життєвих обставинах. Обласна координаційна рада з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення є дорадчо-координаційним органом, утвореним головою обласної державної адміністрації для внесення пропозицій щодо координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, установ та інших формувань, із соціального захисту малозабезпечених верств населення. Рада відповідно до покладених завдань вносить пропозиції щодо:
В засіданні координаційної ради взяв участь і директор обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Кольцов В.М.
За рахунок бюджету Одеської області за підсумками проведеної координаційної ради було вирішено надати матеріальну допомогу людини з інвалідністюм, одиноким матерям, учасникам бойових дій, онкохворим, дітям війни та ін,. малозабезпеченним громадянам. Всього отримали допомогу 35 сімей, на сумму 106400 гривень.
Координаційна рада і надалі буде розглядати питання щодо допомоги та вирішенню всіх необхідних питань для малозабезпечених верств населення.
Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю