Комітет у справах пенсіонерів вітає Якуніну П.Л. з 90-річчям!

21 Лютого 2013
Друкувати цю новину

Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю Сушкевич Валерій Михайлович вітає Якуніну П.Л. із славним ювілеєм та бажає їй міцного здоров’я11 лютого 2013 року виповнилось 90 років голові Київської обласної організації осіб з інвалідністю війни та Збройних Сил Якуніній Правді Леонідівні.

Ця героїчна жінка у 1942 році пішла добровольцем на фронт.  Важкими фронтовими шляхами санінструктор, а після контузії – телефоніст 10-ї гвардійської червонопрапорної стрілецької дивізії  14 армії Якуніна П.Л. дійшла до Перемоги.

Багаторічна трудова діяльність Правди Леонідівни у мирний час не завершилась після виходу на пенсію.  З 1999 року вона очолює обласну ветеранську організацію. Завдяки її діяльності, активній життєвій позиції налагоджено дієву систему із вирішення найболючіших соціальних та побутових проблем осіб з інвалідністю війни – членів однієї з найчисельніших обласних ветеранських організацій.

На фото: Голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю Сушкевич Валерій Михайлович вітає Якуніну П.Л. із славним ювілеєм та бажає їй міцного здоров’я.

Фото влас. кор. Є.Дорошенка

Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю

  Категорія: