Презентуємо грудневий номер бюлетеню “Право на реабілітацію” грудень 2020

Презентуємо грудневий номер бюлетеню “Право на реабілітацію” грудень 2020
29 Грудня 2020
Друкувати цю новину

Шановні читачі!  До Вашої уваги черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за грудень.

У грудні відзначається Всесвітній день хворого на бронхіальну астму (БА). За статистикою більше 5% дорослого населення і 10% дитячого страждають цим захворюванням. Нагадуємо про серйозність цього захворювання. Фізична терапія –як одна з провідних ланок у комплексному нефармакологічному лікуванні БА.

Також у випуску ми розкажемо про міжнародний проєкт «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження нових магістерських програм в Україні (REHAB)», який направлений на створення нової освітньої програми підготовки фахівців з фізичної терапії, яка б відповідала стандартам вищої освіти Європейського союзу, і який був підтриманий ЄС через програму Еразмус+.

Приємного вам читання!

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров’я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

#НАІУ  #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізична_терапія   #Ерготерапія #Бронхіальна_астма  #Еразмус+

  Категорія: