Команда спортсменів осіб з інвалідністю з Івано-Франківщини взяла участь у чемпіонаті України з легкої атлетики і їде на чемпіонат Європи в Туреччину

11 Березня 2013 Друкувати цю новину

З 25 по 28 лютого 2013 року в м. Запоріжжі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

В даному змаганні від Івано-Франківської області взяли участь 9 спортсменів: Куделя Світлана Віталіївна, Голіней Андрій Васильович, Волосянко Василь Миколайович, Біленко Василь Дмитрович, Кандиба Ірина Олександрівна, Волуйкевич Павло Романович, Кравець Юрій Володимирович, Факас Михайло Іванович, Біленко Михайло Дмитрович.

В ході змагань наші спортсмени здобули 13 медалей, з них: 11 – золотих, 2 – срібні.

Слід зауважити, що 6 спортсменів від Івано-Франківського обласного центру «Інваспорт» братимуть участь у Зимовому чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку, який відбудеться в період з 13 по 18 березня 2013 року в м. Стамбулі (Туреччина).

Окрім того, з 01 по 04 березня 2013 року в м. Львові відбувся Зимовий чемпіонат України зі стрільби із лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Івано-Франківський обласний центр «Інваспорт» представляла МСУМК – Волинець Ірина Владиславівна. За результатами змагань наша спортсменка здобула 2 срібні медалі.

БРІЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.