Київрада відмовилася повертати у комунальну власність дитячий санаторій “Салют”

Київрада відмовилася повертати у комунальну власність дитячий санаторій “Салют”
25 Лютого 2013
Друкувати цю новину

Дитячий спеціалізований санаторій СалютКиїврада відмовила у задоволенні протесту прокуратури Києва щодо повернення у комунальну власність дитячого психоневрологічного санаторію “Салют” на вул. Гоголівській, 26-28 у Шевченківському районі. Про це повідомили в прес-службі прокуратури міста Києв.

Прокуратура Києва опротестувала рішення Київради, яким у власність ТОВ “Фонд розвитку будівельних ініціатив” було незаконно передано приміщення дитячого психоневрологічного санаторію “Салют” загальною площею 3,5 тис. м2.

За інформацією Головного управління охорони здоров’я КМДА, у віданні якого перебував лікувальний заклад, протест прокуратури Києва попередньо розглядався на сесії Київради.

Утім, рішення за результатами розгляду протесту прийнято не було, оскільки підтримки депутатів протест не отримав.

За таких обставин прокуратура Києва, не очікуючи остаточного рішення влади, у квітні минулого року заявила позов до суду про визнання рішення Київради незаконним.

На сьогодні справа за цим позовом перебуває у провадженні Господарського суду м. Києва.

Вчора Київрада прийняла остаточне рішення, яким відхилила протест прокуратури Києва та тим самим залишила у приватній власності дитячий санаторій для дітей-осіб з інвалідністю та дітей з вадами розвитку.

Утім, прокуратура Києва й надалі буде відстоювати інтереси маленьких киян та через суди усіх інстанцій домагатися повернути хворим дітям лікувальний заклад.

УНН

  Категорія: