Інвалідний візок – з собою в авто. І ніяких обмежень | Історії з Європи

13 Червня 2019 Друкувати цю новину

Ще 30 років тому в Ісландії життя людей з інвалідністю було нестерпним. Аж доки не з'явилися гіпермаркети та спеціальний транспорт. Хто цим опікується і хто за все це платить?

Радіо Свобода

  Категорія:
 1. Ann
  26 Червня, 23:42 #1 Ann

  Привіт, я – Крюкова Анна Андріївна, 1988 року народження, інвалід на візку з дитинства 1 групи А. Народилася в місті Озерськ Челябінської області, в Росії. У 1989 році разом з батьками переїхала в Україну, в місто Славутич, Київської області.

  У 2006 році закінчила Славутицьку загальноосвітню школу 1-3 ступенів № 1.
  В цьому ж році вступила на 1 курс Полтавського інституту економіки і права навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини« Україна »за спеціальністю« Правознавство »в місті Чернігові, в 2009 році закінчила даний інститут з червоним дипломом і отримала кваліфікацію молодшого спеціаліста-юриста. В даний час НЕ працюю.

  У 2011, 2012, 2013 роках брала участь в конкурсі «Поетичний рушник», Який проводився Обухівський міською радою спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Народна академія творчості осіб з інвалідністю». У Номінації «Пейзажна лірика» займала 1,2 місця. У той же час вірші були надруковані

  В збірнику поезії учасників фестивалю «Поетичний рушник», в літературно – поетично збірці творів осіб з інвалідністю «Словоцвіт».
  З 2014 року почала вести свій блог про подорожі та відпочинок з інвалідом: https://wheelchair.inf.ua/ В інтернеті дуже мало інформації про відпочинок для осіб з інвалідністю, а ми теж любимо відпочивати! Тому я і вирішила переключиться на прозу – щоб написати і поділитися своїм накопиченим за кілька років досвідом подорожей по світу.

  Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.