Інсульт: профілактика, лікування та реабілітація

Інсульт: профілактика, лікування та реабілітація
5 Лютого 2016
Друкувати цю новину

Інсульт: профілактика, лікування та реабілітація28 січня у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням заступника директора Департаменту охорони здоров’я Тетяни Косовської відбулося засідання круглого столу з питань профілактики, лікування та реабілітації інсульту у Хмельницькій області. Участь у нараді прийняли провідні спеціалісти Департаменту охорони здоров’я, голова громадської ради Борис Ткач та його заступники.

Мозковий інсульт належить до найбільш важких форм цереброваскулярних захворювань. Щороку в Україні від 100 до 120 тис. населення вперше переносить мозковий інсульт, тобто захворюваність становить 280-290 випадків на 100тис. населення і перевищує середній показник захворюваності в економічно розвинених країнах Європи (200 на 100 тис. населення). Більше третини усіх мозкових інсультів стаються у людей працездатного віку. Внаслідок мозкового інсульту в Україні щорічно помирає від 40 до 45 тис. осіб. Інсульт залишається провідною причиною інвалідизації населення країни. Близько 20 тис. хворих щорічно стають людини з інвалідністюми внаслідок цереброваскулярних захворювань.

Громадська рада при Департаменті охорони здоров’я розробила та надала на розгляд в Департамент «Програму профілактики, лікування та реабілітації інсульту у Хмельницькій області на 2016-2018 роки» для внесення коректив та прийняття кінцевого рішення.

Хмельницька ОДА

  Категорія: