Дивіться завтра онлайн. 1 серпня о 15:00 відбудеться пресконференція на тему: «Початок мистецького проєкту: Інклюзивний театр “Почути світ!”» (Зала 2).
Організатор: ГО «Зростаймо Здорові».
Учасники: Ірина Лисенко – керівник проєкту “Почути світ!”; Лана Ра – авторка п’єси, драматургиня; Олена Науменко – художник-постановник; Євгеній Конощук – викладач акторської майстерності; Борис та Олександра Лисенко – учасники вистави.
Коротко. Під час пресконференції учасники ознайомлять присутніх з основною ідеєю та етапами реалізації проєкту. Журналісти зможуть отримати ексклюзивні фото та відеоматеріали. За підтримки Українського культурного фонду, ГО “Зростаймо Здорові” реалізує проєкт Інклюзивний театр “Почути світ!” – для дітей з інвалідністю по слуху і без. 15 дітей з різних областей України: Житомира, Дніпра, Чернівців, Харкова, Чернігова та Києва зберуться у дитячому таборі під Києвом, щоб створити театральну виставу «Чаклунки-дивачКИ», яка матиме подальше життя в рамках серії виступів по всій Україні.
Довідково. ГО «Зростаймо Здорові» – батьківське об’єднання дітей з інвалідністю по слуху, 5 років допомагає дітям, після операцій слухо-імплантаційного протезування, вимовляти свої перші в житті слова. Понад 150 дітей з усієї України змогли реабілітуватись завдяки такій допомозі.
АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ – anna@ukrinform.com
Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)
Контактний телефон Прес-центру: (044) 299-03-32
Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.