Інформаційний семінар для цивільно-постраждалих в зоні АТО «Право на життя»

Інформаційний семінар для цивільно-постраждалих в зоні АТО «Право на життя»
13 Червня 2018
Друкувати цю новину

За даними Управління ООН з координації гуманітарних питань (UN OSHA) за чотири роки війни на Донбасі (станом на 21 квітня 2018 року) загинули понад 2540 цивільних осіб та  9000 отримали поранення, контузії  або каліцтва.

На сьогодні цивільні громадяни України, які втратили здоров’я внаслідок військового конфлікту на Сході потребують дієвої медичної, психологічної, соціальної та  матеріальної допомоги. Відсутність національного механізму забезпечення належної, ефективної, швидкої та відповідної правової допомоги та захисту, в тому числі відшкодування шкоди, для цивільних жертв конфлікту не дає можливості цим людям  жити повноцінним життям та ставить їх на межу бідності. Пенсія та щомісячна адресна допомога для ВПО не покривають витрат на лікування та медикаменти, вкрай необхідну реабілітацію, проживання та  харчування.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Громадською організацією «Ерлайт» проводить 18 червня 2018 року в готелі «Верховина» інформаційний семінар для цивільно-постраждалих в зоні АТО.

Учасники заходу: 50 внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, в тому числі діти, які внаслідок мінно-вибухових  та вогнепальних поранень втратили нижні чи верхні кінцівкі, отримали важкі опіки та поранення.

Серед питань, які пропонуються до обговорення: медична допомога, забезпечення лікарськими засобами, реабілітація, санаторно-куротне лікування та встановлення групи інвалідності зазначеній категорії громадян.

Контактна особа:

 

  Категорія: