Мобільний додаток для пасажирів сумського муніципального транспорту розробили з урахуванням потреб незрячих (відео)

18 Травня 2020
Друкувати цю новину

15 травня 2020 року у Сумах відбулась презентація мобільного додатку, розробленого спеціально для пасажирів Комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс», який повністю придатний для його застосування незрячими користувачами, які використовують програми мовного доступу до інформації на екрані телефону чи планшету.

Користуючись цим додатком з увімкненою GPS навігацією пасажир з інвалідністю по зору зможе самостійно знайти зупинку, обрати необхідний йому маршрут та вийти на необхідній для нього зупинці про яку додаток нагадає двічі (заздалегідь та безпосередньо перед зупинкою).

Як зазначає ініціатор розроблення цього додатку, Голова Громадська організація «Ініціативи Слобожанщини» (член Національної Асамблеї людей з інвалідінстю України) Анатолій Сасса у Сумах проживає приблизно 400 людей з інвалідністю по зору, яким цей додаток стане у нагоді.

Розроблення цього додатку стало можливе завдяки турботі директора КП СМР «Електроавтотранс» Однорога Віталія Леонідовича про незрячих пасажирів та його тісній співпраці з розробником додатку Сергієм Світайлом, який люб’язно погодився зробити муніципальний транспорт доступнішим для пасажирів з інвалідністю.

 

Джерело

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар