На виконання доручення Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова у Мінмолодьспорту підготовлено та видано наказ про виплату чемпіонам і призерам зимових Паралімпійських ігор-2018 державних винагород. Сума коштів, які оперативно були перераховані спортсменам на картки після повернення в Україну, становить понад 90 мільйонів гривень.
«Вперше наші паралімпійці отримали за свої перемоги такі ж винагороди, як і олімпійці. Це стало можливим завдяки ініційованому Мінмолодьспорту та НКСІУ рішенню Уряду, яке підтримав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Призові збільшувалися поетапно, поки не вирівнялися в 2018 р.», – підкреслив Ігор Жданов.
Державна винагорода за здобутки українських спортсменів на Паралімпійських іграх становить:
за І місце – 125 тис. дол. США за ІІ місце – 80 тис. дол. США за ІІІ місце – 55 тис. дол. США, у гривнях по курсу НБУ.
Міністерство молоді та спорту України