І знову Запоріжжя. Проєкт «Діти – майбутнє громади»

І знову Запоріжжя. Проєкт «Діти – майбутнє громади»
15 Травня 2019
Друкувати цю новину

10 травня 2019 року у місті Вільнянськ Запорізької області ГО «Запорізька обласна організація «Аутизм. Свідоме батьківство»», ГО «Вільнянська районна організація «Ми Можемо»» та Місцева асоціація органів місцевого самоврядування “Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області” було проведено Семінар-опитування для батьків дітей з особливостями розвитку (з інвалідністю, з груп ризику), які мешкають у Вільнянському районі та фахівців комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської районної ради.

Під час проведення заходу учасники мали можливість більш детально ознайомитись з питаннями впровадження послуги раннього втручання, розбудови батьківського руху в Україні та області, взяли участь у цільовому опитуванні, метою якого був збір валідної інформації від цільової аудиторії для донесення її (інформації) до голів ОТГ Запорізької області.

У заході прийняли участь: батькі таких дітей, які мешкають у Вільнянському районі та фахівці комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської районної ради.

Спікери-ведучі заходу: Острогляд Наталія (Громадська організація «Запорізька обласна організація «Аутизм. Свідоме батьківство»»), Ірина Шевцова (Громадська організація «Вільнянська районна організація «Ми Можемо»») та Піщулін Сергій.

Захід відбувся в рамках грантового проєкту «Діти – майбутнє громади», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Батьки за раннє втручання в Україні», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС).

Сергій Піщулін

  Категорія: