16 січня ц.р. під час поїздки до Луганської області Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний провів робочу нараду в головному управлінні, яке нині працює в місті Сєвєродонецьк, та відвідав міське управління Фонду. У центрі уваги було практичне вирішення проблем пенсійного забезпечення мешканців, а також налагодження роботи та матеріально-технічного забезпечення органів ПФУ в підконтрольних Україні районах та містах області.
В управлінні ПФУ у Сєвєродонецьку Голова правління Фонду поспілкувався з працівниками про їх проблеми, вислухав пропозиції, ознайомився з організацією прийому відвідувачів. «Фонд високо цінує зусилля всіх наших колег, які виконують свої обов’язки у нинішніх непростих умовах, – наголосив він. – Ми підтримуємо й надалі будемо підтримувати їх, будемо надавати допомогу управлінням у забезпеченні приміщеннями, обладнанням, комп’ютерною технікою».
Фінансування пенсій на підконтрольних Україні територіях Луганщини відбувається відповідно до графіка. Станом на 16 січня 2015 року в області на виплату січневих пенсій спрямовано 360,5 млн. грн.
Про це, зокрема, йшлося, на зустрічі Олексія Зарудного з головою Луганської обладміністрації Геннадієм Москалем. Визначено завдання щодо координації дій між Пенсійним фондом України та обласною владою з тим, аби пенсійне забезпечення на підконтрольних Уряду територіях здійснювалося у штатному режимі.
Урядовий портал