Google зробив додаток для людей з порушенням зору. Він розпізнає об’єкти навколо та називає їх

Google зробив додаток для людей з порушенням зору. Він розпізнає об’єкти навколо та називає їх
18 Березня 2019
Друкувати цю новину

Компанія Google випустила додаток Lookout, який дозволяє людям з порушенням зору дізнаватися про об’єкти навколо. У режимі реального часу він називає те, що бачить через камеру телефону. Проте поки додаток доступний лише мешканцям США.

Завдяки напрацюванням підрозділу Artificial intelligence, який займається розробкою штучного інтелекту, додаток вміє зчитувати об’єкти, текст, знаки, штрих-коди та гроші. Lookout має три режими роботи: дослідження, шопінг та читання. В основному режимі (дослідження) він використовує дані з камери для розпізнавання об’єктів перед пристроєм у реальному часі. Він вміє називати об’єкти, подавати звукові та піктографічні сигнали про них, а також вказувати до них напрямок. У режимі шопінгу додаток розпізнає штрих-коди та цінники. А в режимі зчитування тексту він розпізнає не об’єкти, а текст на них і відразу ж його озвучує. Користувач може налаштувати, наскільки детально алгоритми описуватимуть об’єкти в кадрі.

Google зробив додаток для людей з порушенням зору. Він розпізнає об’єкти навколо та називає їх

Lookout можна використовувати, повісивши смартфон у чохлі на шию чи поклавши у нагрудну кишеню. Головне, щоб основна камера була направлена у бік об’єктів, які потрібно ідентифікувати. Управляти додатком можна за допомогою жестів на сканері відбитків пальців.

У Google попередили, що результати Lookout поки що не завжди будуть «ідеальними на 100 відсотків», і попросили користувачів давати зворотний зв’язок.

Додаток опублікували в Google Play. Він доступний власникам смартфонів Google Pixel з операційною системою Android 8.0 та вище, які проживають в США. Незабаром розробники сподіваються зробити Lookout доступним для інших ристорів та в інших країнах.

Рlatfor.ma

  Категорія: