Франківських водіїв навчатимуть, як поводитись з людини з інвалідністюми

Франківських водіїв навчатимуть, як поводитись з людини з інвалідністюми
12 Листопада 2014
Друкувати цю новину

mdhcpdВсеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» та Громадська організація жінок-осіб з інвалідністю «Біла тростина» запрошують охочих узяти участь у Всеукраїнському семінарі-тренінгу для водіїв автотранспорту та встановлення звукових інформаційних пристроїв у міському громадському транспорті.

Семінар відбудеться 12-13 листопада у конференц-залі готелю «Надія» (вулиця Незалежності 40). Початок заходу 12 листопада о 13.00.

Учасники семінару ознайомляться із практикою законодавства щодо пільгового перевезення пасажирів у міському транспорті; з пристроями звукового інформування назви зупинок і зовнішнього інформування номеру та назви маршруту, принципом їх роботи та механізмами встановлення. Також вони зможуть узяти участь у тренінгах щодо особливостей перевезення пасажирів з інвалідністю в міському громадському транспорті, етики спілкування водіїв, надання допомоги людям з інвалідністю, викорінення стереотипів.

Крім того, на семінарі розглянуть методи протидії та запобігання проявам дискримінації за ознакою інвалідності та ознайомлять із головними аспектами застосування собак-поводирів в Україні.

За додатковою інформацією просимо звертатись до голови Громадської організації жінок-осіб з інвалідністю «Біла тростина» Марії Гогільчин (097-216-53-24) та керівника оргсектору секретаріату Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Олександра Фадєєва (097-984-74-62) — в робочі дні з 09:00 до 18:00.

Стик

  Категорія: